-30%
Ouch! Japanese Rope 10 Meter – Black
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
Japanese Rope – 32.8 ft / 10 mDe OUCH! Japanese Rope is gemaaktvan heel zijdeachtig en comfortabelmateriaal! Het meet maar liefst10 meter voor uitgebreid rollen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Japanese Rope – 32.8 ft / 10 m
Japanese Rope – 32.8 ft / 10 mDe OUCH! Japanese Rope is gemaaktvan heel zijdeachtig en comfortabelmateriaal! Het meet maar liefst10 meter voor uitgebreid rollenspel!
| Gewicht | 0.196 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 9 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 0,8 cm x 0,8 cm x 1000 cm |
| Artikelcode | OU270BLK |
| Diameter artikel | 0,8cm |
| EAN | 8714273927774 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen