-30%
Ouch! Elegance – Elegant Wrist Cuffs – Titanium Grey
Oorspronkelijke prijs was: €13.14.€9.19Huidige prijs is: €9.19.
Wrist CuffsVastgebonden worden was nog nooit zo comfortabel en veilig! Deze pols boeien zijn gemaakt van gebonden leder, neopreen en pvc. De titanium grijze pol
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Wrist Cuffs
Wrist CuffsVastgebonden worden was nog nooit zo comfortabel en veilig! Deze pols boeien zijn gemaakt van gebonden leder, neopreen en pvc. De titanium grijze pols boeien houden je stevig op je plaats!
| Gewicht | 0.223 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 10 × 5.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,8 cm x 5,5 cm x 28,5 cm |
| Artikelcode | OU245GRY |
| EAN | 8714273290793 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Grijs |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen