Ouch! – Ass Spike Dildo – 17 / 42 cm
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
Ass Spike Dildo – 20 / 50 cm – Langdurig spiked genot. Met 50 cm om in te nemen, is dit misschien wel een van de extremere speeltjes die verkrijgbaar zijn. Voor
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Ass Spike Dildo – 20 / 50 cm – Langdurig spiked genot. Met 50 cm om in te nemen, is dit misschien wel een van de extremere speeltjes die verkrijgbaar zijn. Voor echte waaghalzen kan dat seksueel genot op zijn best betekenen. Dus als je zin hebt in een echte pittige uitdaging, zoek dan niet verder – je hebt je match gevonden. Deze intense spike dildo is ook verkrijgbaar in twee kleinere maten.
| Gewicht | 378 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 51 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 40cm |
| Diameter artikel | 4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen