Mood Naughty – Large Black
Oorspronkelijke prijs was: €21.78.€15.24Huidige prijs is: €15.24.
Naughty 1 – Butt PlugWil niet iedereen een beetje stout zijn? Nu kan dat, ongeacht je ervaringsniveau. Deze zachte siliconen anaal pluggen zijn er in 3 maten (3
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Naughty 1 – Butt Plug
Naughty 1 – Butt PlugWil niet iedereen een beetje stout zijn? Nu kan dat, ongeacht je ervaringsniveau. Deze zachte siliconen anaal pluggen zijn er in 3 maten (3, 3,5 en 4,5) waardoor stout zijn erg fijn voelt. Alle maten zijn verkrijgbaar in roze en zwart.
| Gewicht | 0.113 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.8 × 9.1 × 3.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,3 1 cm x 12,45 cm |
| Artikelcode | 1470-05-BX |
| Bruikbare lengte | 11,7cm |
| Diameter artikel | 3,2cm |
| EAN | 782421004651 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen