Mode – Siliconen Buttplug – 5 / 12 cm
Oorspronkelijke prijs was: €30.58.€21.40Huidige prijs is: €21.40.
Mode – Siliconen Butt Plug – 5 / 12 cm – Verzamelaars opgelet: Amerikaanse POP! is hier om een ??revolutie teweeg te brengen in uw galerij met plezierproducten
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Mode – Siliconen Butt Plug – 5 / 12 cm – Verzamelaars opgelet: Amerikaanse POP! is hier om een ??revolutie teweeg te brengen in uw galerij met plezierproducten met een levendige selectie vibrators, pluggen, dildo’s en meer! Experimenteren met kontspel is een groeiende trend en de taboes rond achterdeurverkenning zijn niet langer van toepassing. De ronde, taps toelopende vorm, de uitlopende basis en het gemiddelde formaat van Mode bieden een veilige, comfortabele pasvorm voor zowel nieuwe als ervaren spelers. Platinum Premium Silicone is het meest hygi�nische materiaal van de hoogste kwaliteit dat wordt gebruikt in de nieuwigheidsindustrie voor volwassenen, en het is wat we gebruiken om elke dag unieke in Amerika gemaakte producten zoals Mode te make
| Gewicht | 160 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.8 × 4 × 2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 11,4cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen