Mochi – Paddenstoel Vibe – Oplaadbare Siliconen Vibrator – Perzik
Oorspronkelijke prijs was: €15.14.€10.59Huidige prijs is: €10.59.
Paddenstoel Vibe – Oplaadbare Siliconen Vibrator – Roze – Add a new type of mushroom tip to your rotation! This vibrator fits right in your palm, but don’t let
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Paddenstoel Vibe – Oplaadbare Siliconen Vibrator – Roze – Add a new type of mushroom tip to your rotation! This vibrator fits right in your palm, but don’t let its petite size fool you! Its 10 vibration functions are powerful, but quiet enough to keep things discreet. The soft, silicone Mochi Vibe is waterproof and rechargeable with the included cord.
| Gewicht | 150 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5.1 × 5.1 × 11.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Diameter artikel | 4,8cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen