Master Series – Deviant Monarch Weighted Nipple Clamps
Oorspronkelijke prijs was: €59.30.€41.51Huidige prijs is: €41.51.
Deviant Monarch – Weighted Nipple ClampsDeze ingenieuze klemmen zijn speciaal ontworpen om hun grip te verstevigen als ze naar beneden worden getrokken. De uite
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Deviant Monarch – Weighted Nipple Clamps
Deviant Monarch – Weighted Nipple ClampsDeze ingenieuze klemmen zijn speciaal ontworpen om hun grip te verstevigen als ze naar beneden worden getrokken. De uiteinden zijn getipt met geribbeld rubber, om hun grip te behouden en toe te voegen aan het gevoel. Elk gewicht kan gemakkelijk aan het uiteinde worden vastgeklikt en levert elk 8 oz trekkracht, voor een totaal pond aan druk.
| Gewicht | 0.59 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.6 × 10.2 × 5.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,2 cm x 5,1 cm x 28,6 cm |
| Artikelcode | AE289 |
| EAN | 848518017970 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metal |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen