









Luxury Spreader Bar – Black
€27.44 Oorspronkelijke prijs was: €27.44.€19.20Huidige prijs is: €19.20.
Spreader BarVerspreid wat liefde, evenals de ledematen van je geliefde voor ongeremde toegang tot de meest intieme delen tijdens erotisch spel. Deze stevige met
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Spreader Bar
Spreader BarVerspreid wat liefde, evenals de ledematen van je geliefde voor ongeremde toegang tot de meest intieme delen tijdens erotisch spel. Deze stevige metalen spreidstang is uitgerust met 2 aangehechte enkelboeien voor volledige blootstelling en ondeugend plezier. De zwarte boeien zijn gemaakt van comfortabel neopreen en patent vinyl met een trendy diamantpatroon. De OUCH! metalen spreidstang meet 40,3 cm in lengte met een diameter van 1,5 cm. De enkelboeien zijn 39 cm lang en 5,5 cm breed met een gesp en voldoende gaatjes voor de juiste maatvoering.
| Gewicht | 0.475 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 44 × 14 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10 cm x 5 cm x 72 cm |
| Artikelcode | OU349BLK |
| Diameter artikel | 1,5cm |
| EAN | 8714273525314 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen