HOT Twilight Pheromone Natural Spray – women – 15 ml
Oorspronkelijke prijs was: €17.88.€12.51Huidige prijs is: €12.51.
Twilight – Pheromone Natural Spray for Women – 0.5 fl oz / 15 mlHOT Twilight Pheromone Natural Spray vrouwen 15 ml bevat een absoluut geurvrije spray. Voor een
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Twilight – Pheromone Natural Spray for Women – 0.5 fl oz / 15 ml
Twilight – Pheromone Natural Spray for Women – 0.5 fl oz / 15 mlHOT Twilight Pheromone Natural Spray vrouwen 15 ml bevat een absoluut geurvrije spray. Voor een erotische en onweerstaanbare uitstraling. Feromonen zijn seksuele lokstoffen die door mensen worden uitgestoten om het andere geslacht aan te trekken. Geuren om de biochemische communicatie tussen levende wezens te dienen.
| Gewicht | 0.096 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7 × 4 × 6.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4cm x 7cm |
| Artikelcode | H-55033 |
| EAN | 4042342006186 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Kleur | Rood |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen