FORTIS Aluminium Vibrating Prostate Massager – Silver
€51.18
Fortis – Aluminum Vibrating Prostate MassagerFortis is vakkundig gebeeldhouwd uit aluminium met de toegevoegde kracht van trillingen. Het voelt glad aan en kan
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Fortis – Aluminum Vibrating Prostate Massager
Fortis – Aluminum Vibrating Prostate MassagerFortis is vakkundig gebeeldhouwd uit aluminium met de toegevoegde kracht van trillingen. Het voelt glad aan en kan de kracht van warmte of ijs benutten voor temperatuurspel. Het is perfect gevormd voor G-spot of P-spot spelen en heeft een handvat voor gemakkelijke controle. Wat uw plezier ook is, Nexus Fortis heeft het voor u.
| Gewicht | 0.297 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 13 × 5.2 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 6 |
| Afmetingen artikel | 12 cm x 3,4 cm x 13 cm |
| Artikelcode | FOR001 |
| Bruikbare lengte | 10 cm |
| Diameter artikel | 3,3 cm |
| EAN | 5060274220493 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen