Fort Troff – De Rammer – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €157.21.€110.04Huidige prijs is: €110.04.
Robo Rimmer Slim met Draadloze Afstandsbediening – Zwart – A mechanical tongue that won�t tap out. Spread your cheeks for the Robo Rimmer Slim. This dual-engi
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Robo Rimmer Slim met Draadloze Afstandsbediening – Zwart – A mechanical tongue that won�t tap out. Spread your cheeks for the Robo Rimmer Slim. This dual-engine plug delivers sensation as it goes in AND once you�re plugged. The fat n� cushy head is tapered for EZ entry. It delivers 8 vibe patterns so you enjoy the ride. Once you�re in, buckle up for the rim job of your life. Bold n� strong ridges rotate and caress your sphincter with 5 rimming patterns. Control the tip vibe and the swirlin� lick with the incl
| Gewicht | 620 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14 × 7.6 × 32.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 11,4cm |
| Diameter artikel | 4,8cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen