-30%
Excite Medium – Silicone Anal Beads
Oorspronkelijke prijs was: €20.13.€14.09Huidige prijs is: €14.09.
SixTeared – Anal Beads – Anale kralenstaaf met taps toelopende vorm voor eenvoudig inbrengen. De kralentextuur geeft een sensa
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
SixTeared – Anal Beads – Anale kralenstaaf met taps toelopende vorm voor eenvoudig inbrengen. De kralentextuur geeft een sensa
| Gewicht | 68 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.8 × 9.5 × 2.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 17,5cm |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen