Eleni – Super Soft ABS – Multi-Speeds – Turqiose
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
Eleni – Classic VibratorDeze lichtgevende slim vibrator brengt je op elke manier plezier en vreugde. De kleurrijke vibrator is gemaakt van hoogwaardige ABS-plas
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Eleni – Classic Vibrator
Eleni – Classic VibratorDeze lichtgevende slim vibrator brengt je op elke manier plezier en vreugde. De kleurrijke vibrator is gemaakt van hoogwaardige ABS-plastic, is voorzien van een PU-coating en werkt op batterijen. Je kunt makkelijk de snelheid van deze bullet aanpassen door aan de onderkant van de bullet te draaien.
| Gewicht | 0.086 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 5 × 3.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Batterij type | AA |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 2,7cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |












