Deluxe 360° Swivel Suction Cup Plug – Black
Oorspronkelijke prijs was: €21.56.€15.09Huidige prijs is: €15.09.
Deluxe 360 Swivel – Butt Plug with Suction Cup – 2 PiecesDeze supersterke zuignap met de gepatenteerde Vac-U Plug op een roterend kogelgewricht past op elk hulp
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Deluxe 360 Swivel – Butt Plug with Suction Cup – 2 Pieces
Deluxe 360 Swivel – Butt Plug with Suction Cup – 2 PiecesDeze supersterke zuignap met de gepatenteerde Vac-U Plug op een roterend kogelgewricht past op elk hulpstuk uit de Vac-U-Lock-collectie en hecht krachtig op elk glad, niet-poreus oppervlak. Ontworpen voor handsfree gebruik van al uw favoriete Vac-U-Lock-producten, draait de ingebouwde plug van deze zuignap in elke richting en hoek om al uw hotspots van binnenuit te bewerken. Elk product in het gepatenteerde Vac-U-Lock-systeem is ontworpen om u te helpen bij het maken van een strap-on of speeltje waar u zin in heeft, en het is zo simpel als het ophangen van het hulpstuk van uw keuze.
| Gewicht | 0.16 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.5 × 11.18 × 8.89 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9,5 cm x 8,9 cm x 11,4 cm |
| Artikelcode | 1010-18-BX |
| Diameter artikel | 9,5cm |
| EAN | 782421073459 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS/TPU |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen