CodeBlack – Jumbo Jack – Man O’ War
€30.08
CodeBlack – Jumbo Jack Dildo – 10 / 25 cmGroot en dik met een glinsterende zwarte glans! Een must-have voor liefhebbers van maten, met meer dan 10 enorme inch,
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
CodeBlack – Jumbo Jack Dildo – 10 / 25 cm
CodeBlack – Jumbo Jack Dildo – 10 / 25 cmGroot en dik met een glinsterende zwarte glans! Een must-have voor liefhebbers van maten, met meer dan 10 enorme inch, met een flexibele schacht en 6 inch ongelooflijke omtrek! Gebruik met elke Vac-U-Lock set of accessoire. O-ring compatibel. Ftalaatvrij, lichaamsveilig materiaal. Vac-U-Lock-bevestiging Groot dik ontwerp Gebruik met elke Vac-U-Lock-set of accessoire O-ring compatibel Ftalaatvrij, lichaamsveilig materiaal
| Gewicht | 0.698 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 38.7 × 11.5 × 8.9 cm |
| Afmetingen artikel | 5,08 cm x 24,13 cm |
| Artikelcode | 1016-33-BX |
| EAN | 782421026561 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen