Butt Plug All Black 16 cm 8 Inch
Oorspronkelijke prijs was: €15.55.€10.88Huidige prijs is: €10.88.
Butt Plug – 6 / 16 cmDe All Black buttplug opent je anaal langzaam maar zeker meer en meer tot op de bodem toe! Ze zijn zacht, soepel en in diverse maten verkri
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Butt Plug – 6 / 16 cm
Butt Plug – 6 / 16 cmDe All Black buttplug opent je anaal langzaam maar zeker meer en meer tot op de bodem toe! Ze zijn zacht, soepel en in diverse maten verkrijgbaar. Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de buttplug goed te reinigen na gebruik. Elk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.453 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8 cm x 8 cm x 16 cm |
| Artikelcode | AB72 |
| EAN | 5420044218998 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen