Butt Plug All Black 12 cm (2)
Oorspronkelijke prijs was: €6.09.€4.26Huidige prijs is: €4.26.
Dildo – 5 / 12 cmDeze All Black buttplug is met zijn space shuttle vorm een klein maar kinky speeltje om je anaal mee te verwennen. Glijmiddelen gebaseerd op zo
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Dildo – 5 / 12 cm
Dildo – 5 / 12 cmDeze All Black buttplug is met zijn space shuttle vorm een klein maar kinky speeltje om je anaal mee te verwennen. Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de buttplug goed te reinigen na gebruik. Elk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 25 × 25 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 3 cm x 12 cm |
| Artikelcode | AB28 |
| EAN | 5420044200689 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Butt Plug All Black 12 cm (2)
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.









Stefaan Van de weitgraven (geverifieerde eigenaar) –